Hakkımızda

Hakkımızda

Master Yazılım Profesyonel web tasarım alanında kuruma ve kişiye özel web sitesi üretir. Uzman kadromuz sizin için Internet ortamında hızlı, hatasız, amaca uygun, isteklerinizi karşılayan tasarımlar hazırlar. Sitede kullanılan görsel malzemeler (resim, buton vs.) ekibimiz tarafından size özel hazırlanır.

Master Yazılım İnternetin sınırsız olanaklarından faydalanmanız için aşağıdaki hedefler doğrultusunda size hizmet sunar

Şirketinizin pazar payını arttırmak,
Marka tanınırlığını güçlendirmek,
Firma imajını kuvvetlendirmek,
Uluslararası tekliflere açılabilmek,
24 saat tanıtım ve hizmet sunabilmek.

Amacımız size/kurumunuza özel, nitelikli, amacınızı sonuca ulaştıran, kimliğinizi İnternet ortamına başarılı şekilde taşıyan web sitesi tasarımlarını sizin için hazırlamaktır.

Müşterilerimizin memnuniyeti ulaşmak istediğimiz noktadır.Bunlara ilaveten web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşımakta. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. İnanıyoruz ki çok kişi tarafından keşfedilip ziyaret edilen bir web sitesi müşterimizi memnun ettiği kadar bizi de aynı oranda tanınır bir firma yapacaktır.

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Web Tasarım alanında piyasada yaygın olarak kullanılan programlarla (Photoshop, Frontpage vb.) çalışmaktayız.  Yaptığımız Web siteleri olsun özel yazılımlar olsun tamamını sisstemin kendine özgün tasarımlar kullanmaya gayret ediyoruz.

Bir arayüzün en önemli öğeleri, kullanıcıların dikkatlerini çekmek için vurgulanmalıdır, bu efekti sağlamak için neredeyse sınırsız metot bulunmaktadır.

Akla gelen en basit teknik bir öğeyi odak noktasına taşımak için diğerlerinden daha büyük hale getirmektir.(Bu sebepten herkes Godzilla’yı bilir.) Netflix’i örnek alacak olursak, ana sayfayı açtığınızda kaçırmanız imkansız olan birkaç vurgulanmış tavsiye gözünüze çarpacaktır:

Master Yazılım olarak bir çok sektöre özel yazılımları kendi bünyemizde özel yazılım ekiplerimiz ile oluşturmaktayız. Firmanın ihtiyacına uygun özel yazılımlar ile özellikle Bursa ve İstanbul'da adından söz ettiren Master Yazılım markamızın en büyük başarısı olan PVC Çizim Programı dünyada 30 dan fazla ülkede kullanılmaktadır.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Gelişmiş interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

 • Vizyonumuz

  Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) görmek için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.